Naším cieľom je odbremeniť vás od všetkých starostí s tvorbou a prevádzkou webstránky. Klientom preto podávame pomocnú ruku na ceste od domény cez návrh riešenia až po spustenie finálneho projektu. Navigovať vás však budeme aj dlho po tom.
Pracujeme so stabilnými a aktuálnymi verziami PHP, HTML, CSS, JS a Bootstrap. Nepoužívame framework plný modulov, ktoré nepoznáme. Naši programátori totiž vyvinuli vlastný kód využívajúci nami vytvorené sady nástrojov a funkcií. Vaše webstránky preto staviame na spoľahlivom aplikačnom rámci, ktorý dokonale poznáme a ručíme zaň.

Nižšie uvedené sumy sú orientačné. Presnú cenovú ponuku vám vypracujeme na základe vášho dopytu. Cena sa môže meniť v závislosti od nasledujúcich faktorov: typ domény, typ hostingu, typ SSL certifikátu, počet e-mailových účtov, rozsah grafických prác, rozsah a povaha programátorských prác, rozsah podpory k dodanému dielu.
Všetky ceny sú bez DPH.

Využívame jednu z najpopulárnejších agilných metód AGILE SCRUM !

Aj vďaka tomu sme schopní dodať funkčný projekt v krátkom čase, zaručiť promptnú spätnú väzbu, navrhovať vylepšenia a adaptácie na okolité zmeny.

DOMÉNYod 20 € / rok

Na základe Vášho dopytu pre Vás zakúpime a nastavíme akúkoľvek doménu.

HOSTINGod 50 € / rok

Pre webstránku, ktorú Vám vytvoríme zabezpečíme vhodný typ hostingu, či už sa jedná o jednoduchý hosting, vlastný server alebo cloud.

SSL CERTIFIKÁTYod 30 € / rok

Nevyhnutná súčasť ku každej doméne je SSL certifikát, ktorý zaručuje ochranu prenášaných dát medzi servrom a návštevníkmi. Stránky bez SSL certifikátu majú penalizácie pre SEO a prehliadače varujú návštevníkom pred vstupom na takýto web.

E-MAILOVÉ ÚČTYod 75 € / rok

Zabezpečíme e-mailové schránky k Vašej doméne. Odporúčame G-Suite od spoločnosti Google.

DESIGN od 200 €

Naša šikovná grafička Vám vyhotoví všetky potrebné grafické podklady, ako napríklad:

  • Firemná identita - Logo, Design manuál, vizitky, propagačné materiály (hlavičkový papier, obálky, foldre, letáky, perá, poznámkové bloky, diáre…)
  • Webdesign - Návrh vzhľadu webstránky, bannerov, usmernenie pre fotografa

PROGRAMOVANIE od 500 €

Zhotovíme riešenie, ktoré bude spĺňať vaše potreby. Či to bude prezentačný web, zložitejšia stránka s rôznymi funkciami, portálové riešenie, mobilná aplikácia alebo interný systém pre vašich zamestnancov.

ÚDRŽBA A PODPORA

O vytvorenú webovú stránku je nevyhnutné sa starať. Pravidelná aktualizácia je potrebná nielen po obsahovej, ale aj po technickej stránke. V tomto smere vám ponúkame mesačný alebo ročný paušálny balík, ktorý zostavíme podľa potreby.

SEO

Náš kód spĺňa základné OnPage nastavenia pre optimalizáciu pozícií vo vyhľadávačoch. Ide hlavne o správnu štruktúru a hierarchiu kódu, meta popisy stránok či fotiek, optimálnu kompresiu obrázkov a podobne.

NA ČO BY STE MALI EŠTE MYSLIEŤ

Copywriting

Texty na váš web musia byť gramaticky správne, mať hlavu a pätu. Napísané by mali byť tak, aby ich pochopila vaša cieľová kategória. Myslíme si, že najlepšie je, ak si takéto texty vypracujete sami a následne prenecháte korekciu či štylizáciu odborníkom.

Fotografické služby

Väčšina webstránok sa nezaobíde bez kvalitných fotografií. Budete potrebovať zdokumentovať vaše priestory, prevádzky, tím, produkty alebo iný vizuálny materiál.

Reklama a SEO

Netreba zabudnúť na to, že spustením webu sa to celé iba začína. Nemenej dôležité je priviesť naň cieľovú skupinu zákazníkov.

Testovanie a analýza

Dôležitá súčasť väčšiny projektov, ktorá zabezpečí, aby váš web dosiahol svoj cieľ. Analýza správania návštevníkov stránky odhalí silné a slabé stránky.

Ponúkame to, čo potrebujete? Kontaktujte nás.